28 квітня 2021 року о 11:00 відбудуться земельні торги з продажу земельної ділянки комунальної власності через аукціон

Дата: 08.04.2021 13:11

28 квітня 2021 року о 11:00 відбудуться земельні торги з продажу земельної ділянки комунальної власності Великоомелянської територіальної громади через аукціон.

Розташування земельної ділянки: між Рівненським аеропортом та готельним комплексом "Софія", прилягає до траси М-06 Київ-Чоп.

Кадастровий номер земельної ділянки: 5624682000:01:005:0212

Площа земельної ділянки: 3,2 га

Цільове призначення земельної ділянки: 03.15 для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (для розміщення громадських будівель та споруд (готелів, офісних будівель , торгівельних будівель, об’єктів відпочинку).

Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки: 2 267 282,30 грн

Стартова ціна продажу земельної ділянки: 3 482 560,00 грн

Місце проведення земельних торгів: м. Рівне, вул. Басівкутська, 111-в (біржовий зал)

Подати заяву та ознайомитись з документами на лот, можна не пізніше ніж за три робочі дні до їх проведення з 9 до 17 год в робочі дні за адресою - Рівненська обл., м. Рівне, вул. Басівкутська, 111-в ТБ «Суренж».

Більш детальна інформація за посиланням: http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/64709