ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Дата: 12.10.2021 15:32

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, відповідно до статті 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25 травня 2011 року Великоомелянська сільська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації: «Детальний план території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за межами населених пунктів на території Великоомелянської сільської ради Рівненського району»

Мета розроблення: визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами; визначення принципів планувально-просторової організації забудови; організації транспортного і пішохідного руху, розміщення місць паркування транспортних засобів; визначення цільового призначення ділянки та містобудівних умов та обмежень.

Підстава для розроблення: Розпорядження голови Рівненської райдержадміністрації № 380  від 22 липня 2021  року «Про розроблення детального плану території».

Замовник: Рівненська районна державна адміністрація.

Розробник: ФОП Семенюк Р.В.

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні Великоомелянської сільської ради: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 18.00 год. та на сайті «Великоомелянської громади»

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – Гайдусь Аліна Анатоліївна.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до 30 жовтня 2021 року за адресою: с. Велика Омеляна, вул. Шевченка, буд. 79, адмін. приміщення сільської ради.

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місце проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання містобудівної документації – детального плану території будуть проводитися 02 листопада 2021 року о 10:00 год. за адресою: с. Велика Омеляна, вул. Шевченка, буд. 79 Рівненського району Рівненської області в адмінприміщенні Великоомелянської сільської ради.

План існуючого використання території

Проектний план