ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Дата: 28.10.2021 16:44

Із метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, відповідно до статті 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25 травня 2011 року Великоомелянська сільська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації: «Детальний план території садового масиву «Калиновий» на території Великоомелянської ради Рівненського району»

Мета розроблення: виявлення та уточнення територіальних ресурсів, зміна цільового призначення земельної ділянки; визначення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції і параметрів забудови; визначення містобудівних умов та обмежень.

Підстава для розроблення: розпорядження голови Рівненської районної державної адміністрації  від 18 червня 2021 року № 317.

Замовник: Рівненська районна державна адміністрація.

Розробник: ФОП Семенюк Р.В.

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні Великоомелянської сільської ради: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 18.15 год. та на сайті «Великоомелянської громади»

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – Гайдусь Аліна Анатоліївна.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до 27 листопада 2021 року за адресою: с. Велика Омеляна, вул. Шевченка, буд. 79, адмін. приміщення сільської ради.

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місце проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання містобудівної документації – детального плану території будуть проводитися 29 листопада 2021 року о 11:00 год. за адресою: с. Велика Омеляна, вул. Шевченка, буд. 79 Рівненського району Рівненської області в адмінприміщенні Великоомелянської сільської ради.

Детальний план території https://rada.info/upload/users_files/04387154/docs/021d14e26a7343073e1ea4fee9ad330b.pdf