День святого Валентина

Щороку усі закохані традиційно відзначають День святого Валентина.

Історія цього свята сягає давніх войовничих часів, коли солдати, незважаючи на сувору заборону одружуватись, залишалися вірними своїм почуттям і коханим.

І сьогодні, коли українські військові боронять нашу землю, відстоюючи державність, вдома на них чекають кохані, любов яких надає сили вистояти й перемогти у цій нелегкий справі.

Адже кохати і бути коханими – це найбільше людське щастя, і тільки через кохання ми пізнаємо справжній смак життя.

Щиро вітаю всіх жителів нашої Великоомелянської громади з цим романтичним святом - Днем закоханих.
Нехай у житті кожного з вас буде любов – ніжна, ласкава, тепла та безмежна. Даруйте один одному усмішки і ніжність, радість спілкування.

Бажаю, щоб цей день став для одних прекрасним початком довготривалих стосунків, а для інших – чудовим їх продовженням.

Нехай ангели любові не відпускають вас ні на хвилину і завжди оберігають.

Давайте берегти це світле і чисте почуття. Почуття, назва якому - Любов.
З Днем святого Валентина! Зі святом закоханих!