Відділ освіти, культури, молоді та спорту Великоомелянської сільської ради Рівненського району Рівненської області створений з 01.12.2020 року як виконавчий орган влади у статусі юридичної особи публічного права, що відповідно до законодавства України здійснює функції з надання населенню якісних послуг в сфері освіти, культури, молоді та спорту шляхом виконання відповідних державних і місцевих програм.

Начальниця Відділу: Капустіна Наталія Дмитрівна.
Електронна адреса: kapustina_rmk@ukr.net.
Контактний телефон: 096-228-96-22

Головний бухгалтер: Радутна Світлана Йосипівна
Електронна адреса: svitlana.radutna@gmail.com
Контактний телефон:

Юридична адреса: 35360, Рівненська область, Рівненський район, село Велика Омеляна, вулиця Шевченка, 79.

Електронна адреса: osvita.omeliana@ukr.net.

До відділу освіти освіти, культури, молоді та спорту Великоомелянської сільської ради Рівненського району Рівненської області передані в комунальну власність заклади освіти та культури:

1. Великоомелянський ліцей Великоомелянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.
Юридична адреса: 35360, Рівненська область, Рівненський район, село Велика Омеляна, вулиця Шевченка, 74.
Електронна адреса: nvkomel@gmail.com.
Директор: Літвінчук Ірина Григорівна.
Фактична кількість учнів: 381.

2. Грушвицький ліцей Великоомелянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.
Юридична адреса: 35364, Рівненська область, Рівненський район, село Грушвиця Перша, вулиця Шкільна, 10.
Електронна адреса: grushvytsiazosh@gmail.com.
Директор: Глодовська Оксана Геннадіївна.
Фактична кількість учнів: 138.

3. Великоомелянський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Колобок» загального типу Великоомелянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.
Юридична адреса: 35360, Рівненська область, Рівненський район, село Велика Омеляна, вулиця Шевченка, 86.
Електронна адреса: sadokomelana@ukr.net.
Директор: Сльоза Галина Дементіївна.
Фактична кількість вихованців: 54.

4. Вересневий заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Росинка» загального типу Великоомелянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.
Юридична адреса: 35397, Рівненська область, Рівненський район, село Вересневе, вулиця Лесі Українки, 4.
Електронна адреса: veresneve_dnz@ukr.net.
Директор: Титечко Оксана Богданівна.
Фактична кількість вихованців: 37.

5. Грушвицький заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Колосок» загального типу Великоомелянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.
Юридична адреса: 35364, Рівненська область, Рівненський район, село Грушвиця Перша, вулиця Шкільна, 12.
Електронна адреса: kapelkadnz@ukr.net.
Директор: Волосюк Марія Василівна.
Фактична кількість вихованців: 27.

6. Будинок культури с. Велика Омеляна.
Юридична адреса: 35360, Рівненська область, Рівненський район, село Велика Омеляна, вулиця Шевченка, 77.
Електронна адреса:
Директор:
Фактична кількість вихованців: 66.

7. Будинок культури с. Вересневе.
Юридична адреса: 35397, Рівненська область, Рівненський район, село Вересневе, вулиця Центральна, 4.
Електронна адреса: cultureveresneve@gmail.com.
Директор: Боткіна Світлана Іванівна.
Фактична кількість вихованців: 81.

8. Будинок культури с. Грушвиця Перша.
Юридична адреса: 35364, Рівненська область, Рівненський район, село Грушвиця Перша, вулиця Шкільна, 6.
Електронна адреса: budynok_kultury_hrushvytsia@ukr.net.
Директор: Кучер Марія Володимирівна.
Фактична кількість вихованців: 75.

9. Публічно-шкільна бібліотека с. Велика Омеляна.
Електронна адреса: omelyana.bibl@ukr.net.
Директор: Вознюк Ольга Яківна.
Фактична кількість користувачів: 500.

10. Публічно-шкільна бібліотека с. Грушвиця Перша.
Електронна адреса:
Бібліотекар:
Фактична кількість користувачів: 572.