ПРО ПІДСУМКИ РОЗВИТКУ ГАЛУЗІ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕЛИКООМЕЛЯНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГОРОМАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2020-2021 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ТА ЗАВДАННЯ НА 2021-2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

• Переглядів: 722

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Великоомелянської сільської ради Рівненського району Рівненської області створений з 01.12.2020 року як виконавчий орган влади у статусі юридичної особи публічного права, що відповідно до законодавства України здійснює функції з надання населенню якісних послуг в сфері освіти, культури, молоді та спорту шляхом виконання відповідних державних і місцевих програм.

Про оголошення результатів ЗНО-2021

• Переглядів: 673

Узагальнені результати проведення ЗНО-2021 Український центр оцінювання якості освіти оприлюднить на своєму сайті http://testportal.gov.ua/ в розділі «Звіти / дані», підрозділу «Регіональні дані» за гіперпокликанням «Результати зовнішнього незалежного оцінювання – 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021» до 20.08.2021 та розмістить на персональних сторінках закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти для проведення аналітичної роботи.

Великоомелянська сільська рада долучилася до проєкту «Громада, вільна від насильства»

• Переглядів: 376

Головні спеціалісти Відділу освіти, культури, молоді та спорту Великоомелянської сільської ради Рівненського району Рівненської області Якимчук А.В. та Кравчук А.О. разом з начальницею Відділу соціального захисту населення Великоомелянської сільської ради Колодич М.М. долучилися до проекту «Громада, вільна від насильства», який впроваджується ГО «Центр підтримки громадський ініціатив «Чайка» » спільно з Інститутом ПАКТ Україна за підтримки уряду Канади, та 25 травня 2021 року взяли участь в семінарі-тренінгу «Протидія домашньому та гендерно зумовленому насильству, допомога постраждалим» для представників суб’єктів взаємодії територіальних громад.