Відділ соціального захисту населення

Соціальний захист та підримка:

- одиноким матерям (батькам)

- учасникам АТО та членам їх сімей

- внутрішньо переміщеним сім’ям/особам

- постраждалим від домашнього насильства та торгівлі людьми

- постраждалим від Чорнобильської катастрофи

- сім’ям/особам з проблемою  інвалідності

- багатодітним сім’ям

-  малозабезпеченим сім’ям

- сім’ям, усиновлювачів, опікунів/піклувальників

- ДБСТ, прийомним сім’ям

- особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

- особам похилого віку

- сім’ям/особам, які перебувають в складних життєвих обставинах

Начальник відділу - Колодич Мирослава Миколаївна

Працівники відділу:

Інспектор з соціальної роботи - Рижик Тетяна Степанівна
Соціальні працівники:

Сльоза Наталія Павлівна

Скаржановська Наталія Василівна

Пн.-Чт. з 9.00 – 18.15

Пт. – з 9.00 -17.15

Обідня перерва з 13.00 -14.00

с.Велика Омеляна, вул.Шевченка, 79

Контактний телефон: 0978606794

e-mail: vomelyana@ukr.net

Фото без опису

Порядок  присвоєння багатодітним матерям почесного звання України  «Мати-героїня»

Порядок присвоєння багатодітним матерям почесного звання України «Мати-героїня»

• Переглядів: 40

Відповідно до Закону України „Про державні нагороди України”, положення „Про почесні звання України”, затвердженого Указом Президента України від 29.06.2001 No476/2001, визначено підстави для присвоєння почесного звання України „Мати-героїняˮ. До присвоєння почесного звання “Мати-героїня” може бути представлена багатодітна матір, яка народила і виховала або виховує п’ятьох і більше дітей(до 8- річного віку) та забезпечує умови для їх зростання у сім’ї, створює сприятливі умови для здобуття освіти, розвитку творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей. Почесне звання присвоюється за материнську самовідданість та зразкове виховання дітей, забезпечення умов для повноцінного розвитку здорових, гармонійно розвинутих особистостей, громадян незалежної України.

Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі

• Переглядів: 1453

Щомісячна компенсація призначається фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без провадження підприємницької діяльності на непрофесійній основі, без проходження навчання та дотримання державних стандартів соціальних послуг (далі – фізична особа, яка надає соціальні послуги) особам із числа членів своєї сім’ї, які спільно з нею проживають, пов’яза спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки (далі – соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі).

Дані четвертого загальнонаціонального опитування “Образ ветеранів в українському суспільстві”

• Переглядів: 926

Майже кожен другий українець допускає, що може стати ветераном 41% опитаних українців допускають, що можуть стати ветераном у майбутньому, 53% — протилежної думки. Про це свідчать дані четвертого загальнонаціонального опитування “Образ ветеранів в українському суспільстві”, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг” спільно з Українським ветеранським фондом. Про можливість стати ветеранами найчастіше кажуть мешканці західних регіонів, наймолодші респонденти, чоловіки, та ті, хто мають родичів і близьких, котрі воювали з 2014 року і зараз. “Особливу увагу варто звернути на тривожний тренд зниження довіри до ветеранів періоду АТО/ООС, згідно з опитуванням. Це може свідчити про наростаючу стигматизацію ветеранів і потенційне поглиблення проблем із їхньою соціалізацією та адаптацією. Якщо ця тенденція продовжиться, можливо, ми станемо свідками подібних сценаріїв стосовно ветеранів, які наразі воюють, після їх повернення додому”, — каже Руслана Величко-Трифонюк, виконуюча обов’язки виконавчої директорки Українського ветеранського фонду.

Гід державних послуг. Банер