Зареєстровано петицію щодо термінової легалізації допомоги громад Збройним Силам України

• Переглядів: 17

Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України, зареєстрував на сайті Верховної Ради України петицію про термінове прийняття законопроєкту №9560-1.

Виїзний прийом громадян

• Переглядів: 27

Завтра, 06 лютого 2024 року, відбудеться виїзний прийом громадян головою Великоомелянської сільської  ради Аллою КАРПЮК.

Оновлена форма декларації про доходи

• Переглядів: 27

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує платникам податків, що Мінфін наказом від 28.08.2023 №467 (зареєстрований у Міністерстві юстиції 18.10.2023 за №1817/40873) вніс зміни до: форми податкової декларації про майновий стан і доходи, Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи.