Оформлення паспортних документів за кордоном

• Переглядів: 95

Перший відокремлений підрозділ ДП «Документ», що належить до сфери управління Державної міграційної служби України, був відкритий у Республіці Польща, у Варшаві, й почав працювати в липні 2022 року. Його роботу запровадили в межах експериментального проєкту щодо оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон українським громадянам, які виїхали з перших днів російської агресії й перебувають за межами України. Зважаючи на успішну реалізацію цього проєкту в Республіці Польща, згодом мережа відокремлених підрозділів ДП «Документ» поширилася й на терена інших країн Європейського Союзу. Таким чином, на сьогодні його підрозділи працюють у семи країнах:   Польщі ( Варшава, Краків, Гданськ, Вроцлав)  Чехії (Прага) Словаччині (Братислава)  Туреччині (Стамбул) Іспанії (Мадрид,Валенсія) Італія (Мілан) Німеччині (Берлін,Кельн)  Відокремлені підрозділи ДП «Документ» надають наступні послуги: - оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон (у тому числі замість втраченого або викраденого); - обмін паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон (у зв’язку із закінченням строку дії, зміною інформації, непридатністю до використання); - обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням чи у разі непридатності); - одночасне оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон; - обмін посвідки на постійне проживання в Україні; - обмін посвідчення водія; Звертаємо увагу, що відстежити актуальні адреси та інформацію про відкриття нових підрозділів можна за посиланням https://pasport.org.ua/centers Одночасно інформуємо, що мешканці громад незалежно від реєстрації місця їх проживання можуть оформити ІД картку чи закордонний паспорт у Рівненському ЦВ УДМС (м. Рівне, вул. Соборна, 195, І поверх), який працює за наступним графіком:

Зареєстровано петицію щодо термінової легалізації допомоги громад Збройним Силам України

• Переглядів: 21

Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України, зареєстрував на сайті Верховної Ради України петицію про термінове прийняття законопроєкту №9560-1.

Виїзний прийом громадян

• Переглядів: 44

Завтра, 06 лютого 2024 року, відбудеться виїзний прийом громадян головою Великоомелянської сільської  ради Аллою КАРПЮК.