14 Жовтня, 2022 р., 13:02
Рівненське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області забезпечує потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (далі – потерпілі особи) медичними та соціальними послугами з метою відновлення здоров’я потерпілих, повернення їх до повноцінного життя. Право на отримання медико-соціальних послуг за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі - Фонд) має кожна потерпіла особа за наявності визначеної потреби медико-соціальною експертною комісією (МСЕК) та індивідуальною програмою реабілітації особи з інвалідністю. Забезпечення здійснюється впродовж дії висновку МСЕК до відновлення здоров’я потерпілої особи.
16 Вересня, 2022 р., 14:40
Відповідно статей 1, 19 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105 (далі – Закон № 1105) страховий випадок – це подія, з настанням якої виникає право застрахованої особи на отримання відповідно до цього Закону матеріального забезпечення або послуг. Право громадян на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності виникає з настанням страхового випадку в період роботи (включаючи час випробування та день звільнення), зайняття підприємницькою діяльністю та іншою діяльністю, якщо інше не передбачено Законом.