ПРО ПОЖЕЖНУ  БЕЗПЕКУ В ПЕРІОД ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ

ПРО ПОЖЕЖНУ  БЕЗПЕКУ В ПЕРІОД ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ

  • Переглядів: 5

Для хліборобів настав найважливіший період - збирання врожаю. Жнива є причиною особливої турботи для хліборобів, бо через чиюсь прикру недбалість усе, що виростили люди, може бути втраченим. З настанням пожежонебезпечного періоду різко зростає ймовірність пожеж. Серед найпоширеніших причин пожеж є необережне поводження з вогнем поблизу ланів та місць скиртування – це куріння, розпалювання багать, дитячі пустощі з вогнем, несправність сільськогосподарської техніки, відсутність іскрогасників, порушення вимог технологічного процесу, а також сукупність погодних і людських факторів, недотримання правил пожежної безпеки та пожежного захисту сільгоспугідь, лісосмуг, ліній електропередачі, газопроводів, доріг в літній пожежонебезпечний період. З метою недопущення виникнення пожеж у період жнив, потрібно пам’ятати основні вимоги норм з питань пожежної безпеки при збиранні врожаю.

Ботулізм – це смертельно небезпечно

Ботулізм – це смертельно небезпечно

  • Переглядів: 12

Щороку в Україні продовжують реєструватись випадки ботулізму з десятками постраждалих, а також летальними випадками. Провідним фактором передачі при спалахах ботулізму встановлено м’ясні консервовані харчові продукти домашнього виготовлення (50,3%), а як найбільш небезпечний фактор ризику за показником летальності (35,7%) визначено рибу річкову в’ялену і копчену.

Урядом України продовжено роботу ДП "Документ" за кордоном

Урядом України продовжено роботу ДП "Документ" за кордоном

  • Переглядів: 15

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою продовжується робота закордонних підрозділів ДП «Документ». Зазначимо, що робота за межами України відокремлених підрозділів ДП «Документ», що належать до сфери управління Державної міграційної служби України, розпочалася ще у 2022 році.

Безпека на воді

Безпека на воді

  • Переглядів: 280

Ігнорування правил поведінки під час відпочинку на воді часом може коштувати життя!

до відома

до відома

  • Переглядів: 13

https://rada.info/upload/users_files/04387154/d1a218a581d88e604ceace87c72c8ed6.pdf

Про перенесення громадських слухань з обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації

Про перенесення громадських слухань з обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації

  • Переглядів: 26

Громадські слухання з обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації «Внесення змін до містобудівної документації «Детальний план території для будівництва дорожнього сервісу (автозаправна станція середньої потужності та виставково-оглядовий майданчик) на території Великоомелянської сільської ради Рівненського району Рівненської області» в редакції індустріального парку, заплановані на 10:00 20.05.2024 переносяться на 10:00 28.05.2024 року.

Щодо проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території Рівненської області

Щодо проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території Рівненської області

  • Переглядів: 725

Рівненське районне управління ГУ Держпродспоживслужби у Рівненській області повідомляє, що відповідно до протокольного рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Рівненській обласній військовій адміністрації від 8 лютого 2024 року за №1, листа т.в.о. директора Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини від 16.04.2024 №11.3.2-3/7767 , в травні місяці 2024 року планується проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території Рівненської області. Пероральну імунізацію диких м’ясоїдних тварин проти сказу у зв’язку з воєнним станом  буде проведено робочими групами, створеними при кожній територіальній громаді, шляхом ручного розкладання принад з вакциною за межами населених пунктів, на території лісових та сільськогосподарських угідь, навколо водоймищ, вздовж автошляхів. Тривалість проведення пероральної імунізації залежатиме від погодних умов, до охоплення всієї території. Принада має вигляд невеликих брикетів з різким запахом м'ясокісткового борошна, що приваблює диких м’ясоїдних тварин. Всередині брикетів знаходиться полімерний блістер із вакциною. Вакцина сприяє створенню імунітету, не сприяє виділенню вакцинного вірусу зі слиною, безпечна для інших тварин, безпечна для людини та природного середовища, стабільна в польових умовах. Звертаємось до мешканців громади з проханням при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, не переносити з місця, а залишати привабливими для тварин. Особливе прохання  застерегти  дітей, щоб при знайденні приманок з вакциною не грались нею, а тим більше не пробували її розламати.

Оформлення паспортних документів за кордоном

Оформлення паспортних документів за кордоном

  • Переглядів: 328

Перший відокремлений підрозділ ДП «Документ», що належить до сфери управління Державної міграційної служби України, був відкритий у Республіці Польща, у Варшаві, й почав працювати в липні 2022 року. Його роботу запровадили в межах експериментального проєкту щодо оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон українським громадянам, які виїхали з перших днів російської агресії й перебувають за межами України. Зважаючи на успішну реалізацію цього проєкту в Республіці Польща, згодом мережа відокремлених підрозділів ДП «Документ» поширилася й на терена інших країн Європейського Союзу. Таким чином, на сьогодні його підрозділи працюють у семи країнах:   Польщі ( Варшава, Краків, Гданськ, Вроцлав)  Чехії (Прага) Словаччині (Братислава)  Туреччині (Стамбул) Іспанії (Мадрид,Валенсія) Італія (Мілан) Німеччині (Берлін,Кельн)  Відокремлені підрозділи ДП «Документ» надають наступні послуги: - оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон (у тому числі замість втраченого або викраденого); - обмін паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон (у зв’язку із закінченням строку дії, зміною інформації, непридатністю до використання); - обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням чи у разі непридатності); - одночасне оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон; - обмін посвідки на постійне проживання в Україні; - обмін посвідчення водія; Звертаємо увагу, що відстежити актуальні адреси та інформацію про відкриття нових підрозділів можна за посиланням https://pasport.org.ua/centers Одночасно інформуємо, що мешканці громад незалежно від реєстрації місця їх проживання можуть оформити ІД картку чи закордонний паспорт у Рівненському ЦВ УДМС (м. Рівне, вул. Соборна, 195, І поверх), який працює за наступним графіком:

Гід державних послуг. Банер