Щодо проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території Рівненської області

• Переглядів: 64

Рівненське районне управління ГУ Держпродспоживслужби у Рівненській області повідомляє, що відповідно до протокольного рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Рівненській обласній військовій адміністрації від 8 лютого 2024 року за №1, листа т.в.о. директора Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини від 16.04.2024 №11.3.2-3/7767 , в травні місяці 2024 року планується проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території Рівненської області. Пероральну імунізацію диких м’ясоїдних тварин проти сказу у зв’язку з воєнним станом  буде проведено робочими групами, створеними при кожній територіальній громаді, шляхом ручного розкладання принад з вакциною за межами населених пунктів, на території лісових та сільськогосподарських угідь, навколо водоймищ, вздовж автошляхів. Тривалість проведення пероральної імунізації залежатиме від погодних умов, до охоплення всієї території. Принада має вигляд невеликих брикетів з різким запахом м'ясокісткового борошна, що приваблює диких м’ясоїдних тварин. Всередині брикетів знаходиться полімерний блістер із вакциною. Вакцина сприяє створенню імунітету, не сприяє виділенню вакцинного вірусу зі слиною, безпечна для інших тварин, безпечна для людини та природного середовища, стабільна в польових умовах. Звертаємось до мешканців громади з проханням при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, не переносити з місця, а залишати привабливими для тварин. Особливе прохання  застерегти  дітей, щоб при знайденні приманок з вакциною не грались нею, а тим більше не пробували її розламати.

Оформлення паспортних документів за кордоном

• Переглядів: 301

Перший відокремлений підрозділ ДП «Документ», що належить до сфери управління Державної міграційної служби України, був відкритий у Республіці Польща, у Варшаві, й почав працювати в липні 2022 року. Його роботу запровадили в межах експериментального проєкту щодо оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон українським громадянам, які виїхали з перших днів російської агресії й перебувають за межами України. Зважаючи на успішну реалізацію цього проєкту в Республіці Польща, згодом мережа відокремлених підрозділів ДП «Документ» поширилася й на терена інших країн Європейського Союзу. Таким чином, на сьогодні його підрозділи працюють у семи країнах:   Польщі ( Варшава, Краків, Гданськ, Вроцлав)  Чехії (Прага) Словаччині (Братислава)  Туреччині (Стамбул) Іспанії (Мадрид,Валенсія) Італія (Мілан) Німеччині (Берлін,Кельн)  Відокремлені підрозділи ДП «Документ» надають наступні послуги: - оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон (у тому числі замість втраченого або викраденого); - обмін паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон (у зв’язку із закінченням строку дії, зміною інформації, непридатністю до використання); - обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням чи у разі непридатності); - одночасне оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон; - обмін посвідки на постійне проживання в Україні; - обмін посвідчення водія; Звертаємо увагу, що відстежити актуальні адреси та інформацію про відкриття нових підрозділів можна за посиланням https://pasport.org.ua/centers Одночасно інформуємо, що мешканці громад незалежно від реєстрації місця їх проживання можуть оформити ІД картку чи закордонний паспорт у Рівненському ЦВ УДМС (м. Рівне, вул. Соборна, 195, І поверх), який працює за наступним графіком:

Зареєстровано петицію щодо термінової легалізації допомоги громад Збройним Силам України

• Переглядів: 27

Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України, зареєстрував на сайті Верховної Ради України петицію про термінове прийняття законопроєкту №9560-1.

Виїзний прийом громадян

• Переглядів: 54

Завтра, 06 лютого 2024 року, відбудеться виїзний прийом громадян головою Великоомелянської сільської  ради Аллою КАРПЮК.