Забезпечення вуличного освітлення в населених пунктах

Фото без опису

Обов’язок кожної громади – надати послуги населенню щодо забезпечення вуличного освітлення в населених пунктах і створити безпечні умови життєдіяльності мешканців, які проживають на території Великоомелянської об’єднаної територіальної громади.
Хочу відзначити, що причиною постійного перебою була відсутність вуличного освітлення через зношеність, а в багатьох випадках зруйнованість мереж енергопостачання та застаріле обладнання. Як наслідки: збільшення соціальної напруги , недовіра до влади.
У зв’язку з цим, назріла потреба не тільки в капітальному ремонті існуючих мереж зовнішнього освітлення, але й у принципово новому підході, використовуючи енергоефективні технології із встановленням ефективних енергозберігаючих світильників. Адже, енергоефективність та енергозбереження є пріоритетними напрямами енергетичної політики в Україні та нашої громади.
Саме тому, сьогодні ми розпочали роботу в селі Вересневе по заміні застарілих ламп на світлодіодні світильники в кількості 42 шт.