До уваги мешканців Грушвицького старостинського округу!

Фото без опису

З 01 квітня 2020 року вивіз побутових відходів (сміття) буде здійснюватись відповідно до укладених договорів.

Виконавчим комітетом Великоомелянської сільської ради визначено виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території сільської ради комунальне підприємство «ВЕЛИКОШПАНІВСЬКЕ» Шпанівської сільської ради.

Прохання до громадян, юридичних осіб, підприємців на протязі березня заключити договір на вивезення побутових відходів з КП «ВЕЛИКОШПАНІВСЬКЕ». Для цього необхідно звернутися у приміщення Грушвицької сільської ради для укладення такого договору. При собі мати паспорт та ідентифікаційний код власника будинку, а при наявності пільги також посвідчення пільговика.

Одночасно повідомляємо, що дана послуга є обов’язковою. На неї розповсюджується субсидії і пільги.