До уваги жителів Великоомелянської об'єднаної територіальної громади

Шановні жителі громади!

Управління соціального захисту в Рівненській області інформує:

щодо зарахування зекономлених коштів для отримувачів субсидій та пільг  у безготівковій формі. Отримувачі тільки субсидій, які мають відкриті рахунки у червні 2019 року в АТ «ОЩАДБАК», зобов’язанні поповнити діючі рахунки на 1-2 грн. для зарахування на них заощаджуваних коштів у 2020 році.

Якщо у отримувачів пільг та субсидій відритого рахунку в АТ «ОЩАДБАНК» не має, то необхідно, терміново, відкрити соціальний рахунок в АТ «ОЩАДБАНК» для зарахування заощаджених коштів 2020 року.

Отрмувачі пільг та субсидій, які бажають перейти з безготівкової форми на готівкову, їм необхідно подавати заяву і рахунок з любого банку в управління з 01 по 20 число місяця.

За наявністю боргів у отримувачів пільг від 340  та більше гривень, виплата здійснюється тільки у безготівковій формі, а субсидіантам – виплата зупиняється автоматично, до погашення боргів.

Інформація Управління соціального захисту населення

станом на 04.06.2020р.