Конкурс дитячого малюнку "Майбутнє громади очима дітей"

У Великоомелянській територіальній громаді з ініціативи сільської голови Алли Карпюк було реалізовано масштабний творчий проект для дітей - конкурс дитячого малюнку "Майбутнє громади очима дітей".

На конкурс було надіслано 163 роботи з яких конкурсна комісія відібрала 26 кращих малюнків.

Сьогодні, 10.03.2021, відбулися урочисті заходи по відзначенню та нагородженню переможців конкурсу.

Активними учасниками заходу були: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Великоомелянської громади, заклади освіти та культури.

Переможці конкурсу отримали від голови нашої громади Алли Карпюк дипломи та подарунки, святкову атмосферу та масу незабутніх, позитивних вражень!! А також мали можливість побути в ролі сільського голови, поспілкуватися, внести свої пропозицї по розвитку громади, а найголовніше мали змогу відчути себе частинкою громади !!!