Великоомелянська сільська рада долучилася до проєкту "Поліцейський офіцер громади"

На Рівненщині територіальні громади активно долучаються до проєкту «Поліцейський офіцер громади»????‍??

?? Меморандум про співпрацю та партнерство із поліцією сьогодні, 11 березня, підписали начальник ГУНП в Рівненській області Олексій Камишанський та голови Білокриницької, Великоомелянської та Городоцької територіальних громад Рівненського району.

????Під час зустрічі очільник поліції області розповів присутнім про практику реалізації проєкту на Рівненщині, актуальні питання взаємодії громад із поліцією, а також висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю задля покращення якості надання поліцейських послуг та підвищення рівня довіри населення до поліції.

????Голови територіальних громад зазначили, що готові виконувати зобов’язання, передбачені проєктом. Мова йде, зокрема, про облаштування поліцейських станцій, забезпечення офіцерів усім необхідним для роботи та придбання автомобіля.

Детальніше ?? https://bit.ly/3es5SQm