Голова Великоомелянської сільської ради Алла КАРПЮК провела робочу зустріч з начальником Рівненського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області підполковником внутрішньої служби Надією ТЮРІНОЮ

  • 911

29.03.2021 року голова Великоомелянської сільської ради Алла КАРПЮК провела робочу зустріч з начальником Рівненського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області підполковником внутрішньої служби Надією ТЮРІНОЮ та старшим інспектором Рівненського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області підполковником внутрішньої служби Тетяною МАЛЬКО.

В ході зустрічі були обговорені питання що таке пробація. Зокрема, пенітенціарна пробація – повернення осіб після відбуття покарання у виді обмеження волі та позбавлення волі в суспільство. Оскільки, особи, звільнені з місць відбування покарання, потрапляючи у суспільство стикаються з проблемою соціалізації. Перед такими громадянами виникають різноманітні труднощі, наприклад: проблема працевлаштування та житла, і особливо - соціальна ізоляція, тобто неприйняття таких осіб оточенням. Всі ці фактори впливають не тільки на особистість але і на вчинення ними нових правопорушень. Проте, для допомоги особам в ресоціалізації, а також  попередження вчинення ними нових адміністративних та кримінальних правопорушень, відповідно до ст. 11 Закону України «Про пробацію» від 05.02.2015, передбачено пенітенціарну пробацію, яка має на меті підготовку осіб, які відбувають покарання у виді позбавлення або обмеження волі, до звільнення. Саме пенітенціарна пробація спрямована на допомогу особистості громадянина в адаптації до «нових» умов середовища та мотивації її до правослухняного способу життя.

По завершенні зустрічі було досягнуто домовленостей подальшої співпраці  Рівненського міськрайонного відділу та Великоомелянської сільської територіальної громади.

Фото без опису