30 березня відбулося засідання виконавчого комітету Великоомелянської сільської ради.

На порядку денному розглядалися питання:

1. Про організацію харчування дітей у закладах освіти Великоомелянської сільської ради у 2021році.

Доповідала: Капустіна Наталія Дмитрівна - начальниця Відділу освіти, культури, молоді та спорту Великоомелянської сільської ради.

2. Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Великоомелянської сільської ради та її персонального складу.

Доповідала: Колодич Мирослава Миколаївна – начальниця відділу соціального захисту Великоомелянської сільської ради.

3. Про затвердження Положення про Робочу групу з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей Великоомелянської сільської ради та її персонального складу.

4. Про звіт дільничного інспектора поліції.

Доповідав: Осадчий Володимир Олександрович - старший дільничний офіцер поліції

5. Про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв на території Великоомелянської сільської ради.

Доповідала: Спеціаліст-юристконсульт Дробуш Людмила Володимирівна

6. Про внесення змін до Рішення від 25.02.2021року № 50 «Про затвердження графіку особистого прийому громадян посадовими особами Великоомелянської сільської ради на 2021 рік»

Доповідала: Начальниця відділу з питань правового забезпечення – Романюк Наталія Леонідівна.

7. Про внесення змін до Рішення від 18.12.2020року № 2 «Про утворення адміністративної комісії та затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Великоомелянської сільської ради»

8. Про затвердження проектно-кошторисних документацій та кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва.

Доповідав: Головний спеціаліст з інвестиційної діяльності і туризму Михальчин Володимири Юрійович

9. Розгляд заяв та клопотань.

Доповідала: Курганська Оксана Євгенівна - керуюча справами виконавчого комітету

Співдоповідали: Колодич М.М., Романюк Н.Л., Данилюк О.В.