Рівненська районна філія обласного центру зайнятості інформує

ТОВ УкрМілкІнвест” потребує працівників

З 2017 року на Рівненщині розпочато великий проєкт з розвитку молочного тваринництва на селі. Проєкт реалізується за підтримки ТОВ “УкрМілкІнвест”, та має всі перспективи стати одним з рушіїв розвитку сільської місцевості України.

Цілі та завдання проєкту: Зупинити занепад села і молочної галузі через створення молочних ферм сімейного типу, зміцнити сім’ї та допомогти створити родинний бізнес для багатьох поколінь!

Для реалізації цього проєкту ТОВ УкрМілкІнвест” потребує працівників по всіх регіонах України:

- Зоотехніка (проводити розрахунки необхідної кількості кормів для обслуговування тварин, визначати режим утримання тварин, і здійснювати контроль за його дотриманням).

- Вимоги: вища освіта, досвід не обов’язково.

- Режим роботи: 5-денний робочий тиждень.

- Заробітна плата: від 10000 грн.

- Менеджера з питань регіонального розвитку (здійснювати пошук та залучення до проєкту потенційних кандидатів, проводити переговори з кандидатами та сприяти відкриттю сімейних молочних ферм.

- Вимоги: вища освіта, досвід роботи від 1 року, наявність власного авто (компенсуються витрати на паливо та амортизацію).

- Режим роботи: 5-денний робочий тиждень.

- Заробітна плата: від 15000 грн.

- Сільськогосподарського дорадника (проводити переговори з кандидатами та оцінювати їх можливості до створення сімейних молочних ферм; розробляти ескізні проєктів будівництва/реконструкції, здійснювати розрахунок потреби у будівельних матеріалах та технологічному обладнанні; здійснювати технічний супровід будівництва ферм після введення в експлуатацію).

- Режим роботи: 5-денний робочий тиждень.

- Заробітна плата: від 12000 грн.

За довідками з питань працевлаштування звертатися у Рівненську районну філію Рівненського ОЦЗ за тел. +38( 097) 999-23-76

На зображенні може бути: 6 людей та люди стоять