Великоомелянська територіальна громада завершує процес розробки Стратегії розвитку до 2027 року.

Громада, згідно із чинним законодавством, поряд із розробкою стратегії проводить стратегічну екологічну оцінку розробленого документу.

7 квітня відбулось засідання робочоФото без опису

Фото без описуї групи із проведення стратегічної екологічної оцінки. На засіданні к.т.н. Тарас Микитин презентував розроблену стратегію громади, після чого було проведено експертну оцінку впливу стратегії на екологічну ситуацію у громаді.

Як зазначив член експертної групи, голова Рівненського товариства охорони природи, к.е.н. голова Рівненського обласного товариства охорони природи Борис Берташ: така робота проводиться вперше для територіальної громади, проведена оцінка надасть можливість громаді та депутатам більш зважено підійти до ухвалення документів державного планування, а розробникам стратегії врахувати побажання експертної групи щодо її вдосконалення.

До робочої групи із проведення стратегічної екологічної оцінки було онлайн та офлайн залучено Веремеєнко С.І. - д.с.-г.н., професор кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства НУВГП; Якимчук А.Ю. - д.е.н., професор кафедри державного управління, документознавства та інформаційної діяльності НУВГП; Фізик І.В. - к.с.-г.н., доцент, директор Надслучанського інституту НУВГП; Туз В.С. - Виконавчий директор Асоціації громад Рівненської області, Сивий Р.П. - директор Рівненського регіонального офісу Програми U-LEAD з Європою, місцевих екологів, вчителів географії, біології та екології, а також еко-активістів.