Запрошуємо до участі у проєкті!

  • 1463

 

Міжнародна організація праці у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні розпочали реалізацію спільного проєкту «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні». У рамках цього проєкту заплановано проведення триденних тренінгів «Розпочни свій бізнес» серед безробітних жінок, які мають бізнес-ідею, бажають отримувати навички ведення підприємницької діяльності та започаткувати чи розвинути власну справу, навчитись розробляти бізнес-план та отримати менторський супровід на шляху до реалізації власної бізнес-ідеї.

Програма тренінгу включає такі теми: бізнес-план, маркетинг, робота з персоналом, закупівлі, розрахунок собівартості, фінансове планування, стартовий капітал.

Тренінгові сесії проводитимуться з 2 по 4 серпня 2021 року з 10.. до 17.00.

Бажаючі повинні обов’язково пройти реєстрацію за посиланням: bit.ly/3h3Bcog. Відбір учасниць, організацію та проведення тренінгів проваджує «Ресурсний центр ГУРТ» ( м. Київ). Прийом заявок на участь завершується за 7 днів до дати початку тренінгу. Контактна особа – координаторка тренінгів «Розпочни свій бізнес» Алла Журавель (тел. 066 648 51 17).

Фото без опису