Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території Великоомелянської сільської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ, ПРОЕКТИ ЦИХ АКТІВ І АНАЛІЗ ЇХ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

Увага!
Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  10 червня 2021 року  на офіційному сайті Великоомелянської сільської ради буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проєкт регуляторного акту «Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території Великоомелянської сільської ради».

Проєктом передбачається встановити з 2022 року на території Великоомелянської сільської ради  місцеві податки в  частині сплати податку на майно в частині плати за землю на території Великоомелянської сільської ради на 2022 рік, що забезпечить наповнення доходної частини місцевого бюджету. Як наслідок, громада отримує упевненість у можливості виконання соціально-економічних програм, які спрямовані на забезпечення належного рівня життя жителів територіальної громади, органи місцевого самоврядування виконають вимоги Податкового кодексу України в частині встановлення місцевих податків. Прийняття даного регуляторного акту також дозволить забезпечити прозорість та відкритість діяльності органів місцевої влади.

Протягом одного місяця з 10.06.2021 до 09.07.2021 працівники Фінансового відділу  Великоомелянської сільської ради будуть приймати у письмовому вигляді зауваження і пропозиції за адресою: Рівненська область Рівненський район с. Велика Омеляна, вул.Шевченка, 79. Електронна пошта: vomelyana@ukr.net

Дата оприлюднення проекту та аналізу регуляторного впливу проекту:

10 червня 2021 року

Проєкт рішення Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території Великоомелянської сільської ради

Аналіз проєкту рішення Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території Великоомелянської сільської ради