Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту Про затвердження Положення та ставок туристичного збору на території Великоомелянської сільської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ, ПРОЕКТИ ЦИХ АКТІВ І АНАЛІЗ ЇХ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

Увага!
Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  10 червня 2021 року  на офіційному сайті Великоомелянської сільської ради буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проєкт регуляторного акту «Про затвердження Положення та ставок туристичного збору  на території Великоомелянської сільської ради».

Проєктом передбачається встановити з 2022 року на території Великоомелянської сільської ради  місцеві податки в  частині сплати туристичного збору на території Великоомелянської сільської ради на 2022 рік, що забезпечить наповнення доходної частини місцевого бюджету. Як наслідок, громада отримує упевненість у можливості виконання соціально-економічних програм, які спрямовані на забезпечення належного рівня життя жителів територіальної громади, органи місцевого самоврядування виконають вимоги Податкового кодексу України в частині встановлення місцевих податків. Прийняття даного регуляторного акту також дозволить забезпечити прозорість та відкритість діяльності органів місцевої влади.

Протягом одного місяця з 10.06.2021 до 09.07.2021 працівники Фінансового відділу Великоомелянської сільської ради будуть приймати у письмовому вигляді зауваження і пропозиції за адресою: Рівненська область Рівненський район с.Велика Омеляна, вул.Шевченка, 79. Електронна пошта: vomelyana@ukr.net

Дата оприлюднення проекту та аналізу регуляторного впливу проекту:

10 червня 2021 року

Проєкт рішення Про затвердження Положення та ставок туристичного збору на території Великоомелянської сільської ради

Аналіз проєкту рішення Про затвердження Положення та ставок туристичного збору на території Великоомелянської сільської ради