Делегація з Івано-Франківської області відвідала громаду

22 грудня Великоомелянську територіальну громаду відвідала спільна делегація керівників громад Рівненської та Івано-Франківської області в рамках обміну досвідом. Захід організовано за підтримки місцевої асоціації органів місцевого самоврядування "Об'єднані територіальні громади Рівненщини" та Головного управління ДСНС України у Рівненській області.

Учасники заходу мали можливість ознайомитися з ходом будівництва центру безпеки громадян, відвідали  ЦНАП, поліцейську станцію та Великоомелянський ліцей.

В рамках заходу було підписано Меморандум про співпрацю між Великоомелянською та Лисецькою територіальною громадою з Івано-Франківської області.

Обмін досвідом - це хороший шанс побачити цікаві ідеї, прогресивні рішення, обговорити спільні проблеми.

Щиро дякуємо всім хто долучився до цього заходу.