Поїздка до Республіки Польща в рамках проєкту!

Перша поїздка в рамках проєкту, захоплююча подорож до країни, яка з перших днів війни простягла руку допомоги та підтримки до Республіки Польща. Великоомелянська сільська рада та Українсько – польський союз імені Томаша Падури розпочали реалізацію укладеного меморандуму про співпрацю.

За умовами проєкту 10 дітей з різних куточків України, серед яких і представниця нашої громади, учениця Великоомелянського ліцею вирушили до Республіки Польща.

Проживали разом з польськими підлітками, відпочивали, подорожували, вивчали польську мову, звичаї та традиції. Приймали участь у квестах, екскурсіях, спортивних змаганнях та інших різноманітних культурних заходах.

Захоплююча поїздка тривала 8 днів та фінансувалася виключно за кошти Фундації розвитку системи освіти, в рамках Українсько - Польських обмінів молоддю.

Partnerzy projektu : Ukraińsko - Polski Sojusz im.Tomasza Padury i Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Zielonej Górze.

Неймовірні враження, цікавий досвід, море позитивних емоцій, цікавої інформації, нових знайомств та чудових світлин.

Висловлюємо слова вдячності, всім причетним до організації проєкту, зокрема голові Українсько – польського союзу імені Томаша Падури, пані Еві Маньковській.

Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że mamy takich przyjaciół !!!