Тренінг "Когнітивні здібності" за підтримки Генерального Консульства Республіки Польща

Фото без описуСьогодні голова Українсько- польського союзу ім.Томаша Падури п.Ева Маньковська, в рамках співпраці з Великоомелянською сільською радою та під патронатом Генерального Консульства Республіки Польща в м. Луцьк, провела тренінг для учнів 10 класів та педагогічних працівників Великоомелянського та Грушвицького ліцеїв, котрий мав на меті поширити знання у сфері розвитку пам'яті в умовах нестабільної ситуації та наявності загрози життю.

Програма тренінгу передбачала:

техніку запам'ятовування і концентрації уваги;

способи роботи великої групи учнів у закритому і обмеженому просторі (укритті);

техніку розвитку пластичного мислення як спосіб навчання в умовах стресу.

По завершенню кожен учасник поділився враженнями, подякував організаторам за корисні знання, цікавий досвід та отримав диплом.

Окрема подяка адресована голові Аллі КАРПЮК за організацію та можливість участі у подібних заходах, представників саме нашої громади.

Дякуємо пані Еві, за чудові враження, позитивні емоції, за гарне володіння українською мовою і за співпрацю - зазначила голова сільської ради пані Алла КАРПЮК.