Продовжуємо турбуватися про безпеку!

Сьогодні, поліцейський офіцер громади Степан ЄВТУШОК, продовжив навчання з безпекових питань дітей дошкільного навчального закладу "Росинка" с.Вересневе та Великоомелянського ліцею.

Фото без опису

🚗Дізнавшись правила безпеки дорожнього руху 🚙, дітки відчули себе справжніми поліцейськими та пообіцяли бути уважними.

Бережіть себе!!! Будьте уважними!!!

Після завершення зустрічі, поліцейський офіцер, кожній дитині вручив світлоповертальний браслет та пояснив про доцільність його використання у темну пору доби.Бережіть себе!!! Будьте уважними!!!