Співпраця Великоомелянської громади з Республікою Польща!

Урочисті заходи з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та 31-річниці Дня Незалежності України, завершилися офіційним підписанням меморандуму про співпрацю та партнерство між Великоомелянською сільською радою та Українсько - Польським союзом ім.Томаша Падури.

До привітань та підписання меморандуму про партнерство та співпрацю завітала представниця з Республіки Польща, голова Українсько – Польського союзу ім. Томаша Падури - пані Ева МАНЬКОВСЬКА.

«Республіка Польща завжди з Вами була, є і буде підтримкою і опорою. Ви вкотре демонструєте світові, що Україна — незламна, сильна та вільна держава» - зазначила пані Ева.

Фото без опису

В ході обговорили наступні напрямки спільної діяльності та тематику майбутніх проєктів. В рамках даної співпраці узгоджено поїздку учениці одного із ліцеїв нашої громади до Республіки Польща по обміну досвідом.

Вдалої та перспективної нам дружби. Разом до перемоги!!!Все буде Україна!!!