Завершився черговий курс навчання «Юного рятівника» у Центрі безпеки громадян

Фото без опису

В такий сонячний святковий день море радості, сміху, веселощів, позитиву та корисний багаж знань. Завершився черговий курс навчання «Юного рятівника» у Центрі безпеки громадян Великоомелянської територіальної громади. Для привітання та вручення свідоцтв юного рятівника завітали головний фахівець Рівненського районного управління ДСНС у Рівненській області ІГОР САС, голова Великоомелянської сільської ради АЛЛА КАРПЮК та працівники сільської ради. Представники управління ДСНС провели коротке бліц – опитування на пожежну тематику, дітки не розгубилися, впевнено дали вірні відповіді на всі поставлені питання.

Ми пишаємося вами наші майбутні рятівники за вашу наполегливість, старанність та уважність. Бажаємо, щоб набуті знання та навички були для Вас корисними, але щоб ніколи не знадобилися. Бережіть себе та завжди будьте уважними!!!