Благодійна акція «Ділись добром на Різдво»

За ініціативи сільського голови Алли Карпюк започаткована благодійна акція «Ділись добром на Різдво».

Сьогодні, у важкі для України часи, нам ще важливіше гуртуватися, підтримувати один одного, бути небайдужими і людяними. Тільки так ми зможемо перемогти ворога.

Великоомелянська громада це не просто територія. Це люди, які наповнюють її життям. Саме тому і посеред війни ми бережемо свої найкращі традиції.

Оголошуємо початок цьогорічної благодійної акції «Ділись добром на Різдво» і запрошуємо долучитися усіх небайдужих.

Серед нас з вами живуть одинокі люди літнього віку. Навідайте їх у ці новорічно-різдвяні дні, подаруйте їм своє тепло і невеличкий новорічний подарунок. Це можуть бути солодощі, фрукти, інші смаколики. Головне не розмір пакунка, а тепло, увага і відчуття єдиної родини, де всі важливі і ніхто не поза увагою.

Час проведення акції: з 05 по 14 січня 2023 року.

ДОЛУЧАЙТЕСЬ!!!

Гуртуємось з вірою в перемогу!