Щодо створення сімейних фермерських господарств

За період 2020-2022 років в області створено 47 сімейних фермерських господарств без статусу юридичної особи. Зокрема, найбільшу кількість сімейних фермерських господарств створено на території Рівненського району - двадцять три.

Основним напрямом спеціалізації новостворених сімейних фермерських господарств є молочне скотарство. Понад 500 голів корів молочного напряму продуктивності утримується у 27 сімейних фермерських господарствах області.
Створена необхідна законодавча база щодо стимулювання діяльності фермерських господарств через дотування та введення спрощеної системи оподаткування дає можливість для сімейних фермерських господарств приймати участь у реалізації програм фінансової державної підтримки.