До уваги ветеранів та ветеранок, які шукають роботу

  • 141

В рамках програми Підтримки 150 ветеранів/-нок з різних куточків України, різного віку та напрямку діяльності отримають підтримку HR- спеціалістів (кадровиків) і психологів під час пошуку роботи, здобудуть нові знання про ринок праці, розвинуть м'які навички, такі як самопрезентація, ефективна комунікація, лідерство, успішне вирішення конфліктів. Також кожен учасник за допомогою HR-спеціаліста підготує резюме та мотиваційний лист та матиме 3 індивідуальні консультації під час підготовки до співбесіди.


Термін навчання: березень-квітень 2023 року. Дедлайн реєстрації: як тільки до програми долучаться 150 ветеранів/-нок реєстраційна форма буде закрита. Наразі зареєстровано 60 учасників. Формат навчання: навчання в онлайн форматі, в міні-групах до 15 осіб. 
Участь у програмі для ветеранів/-нок є безоплатною.
Структура програми (4 етапи програми):
 тести, щоб визначити найкращий напрямок професійного розвитку для
кожного учасника/-ниці. 
 воркшопи та семінари від експертів. 
 підготовка резюме та мотиваційного листа за підтримки HR-спеціалістів.
 менторська підтримка від HR-спеціалістів та психологів під час пошуку роботи (три консультації для кожного учасника). Що ветерани/-ки отримають від участі в програмі:
 комплексну програму знань та сформують м’які навички,  які  допоможуть професійно зростати (лідерство,  ефективна комунікація, вирішення конфліктів, ділові  перемовини,  самопрезентація).
 підготовка разом зі спеціалістами свого резюме та мотиваційного листа, який можна використовувати під час пошуку роботи.
 менторська підтримка HR-спеціаліста / психолога під час пошуку роботи для підготовки до співбесіди, або рефлексії за пройденою співбесідою на вибір.
 практичні навички – як підготуватися до співбесіди та отримати вакансію на бажану посаду.
 долучення до ком’юніті ветеранів/-нок та спеціалістів, які надають підтримку одне одному і просто стають добрими друзями.

Як стати учасником/-цею:
Потрібно заповнити коротку реєстраційну форму та очікувати на зв'язок з адміністраторами програми. 
Детальна інформація та лінк на реєстрацію тут:
https://pnc.com.ua/veteran-reintegration-program