Добро об'єднало усіх

Неймовірна атмосфера панувала сьогодні у с.Вересневе, благодійна ярмарка "Добро разом" об'єднала Великоомелянську громаду. Працівники Великоомелянської сільської ради, Грушвицького старостинського округу, будинків культури, закладів дошкільної та загальної освіти с.Вересневе, с.Грушвиця Перша, с.Велика Омеляна, мешканці, депутати - всі ярмаркували та прагнули бути причетними до доброї справи.Частували традиційним борщиком з пампухами, вареничками, млинчиками, шашличком, різноманітними смаколиками та чаєм з червоної калини, який символізує любов, щастя та ПЕРЕМОГУ.

Бажаючі презентували також власноруч виготовлені вироби - свічки, мила, картини, біжутерію та інше.

Голова сільської ради Алла КАРПЮК висловила вдячність, вручила подяки представникам, хто долучився до проведення ярмарки та оголосила суму виручених коштів для ЗСУ - 53022 грн.

ДОБРО врятує світ і ПЕРЕМОГА буде неодмінно наша!