Україна-Італія, нас об'єднала спільна добра справа

  • 138

18 березня у Великоомелянську громаду з Італії прибула новесенька карета швидкої допомоги, яку було урочисто передано КНП «Дядьковицька лікарня з центром паліативної допомоги" Дядьковицької сільської ради. Передувало цьому звернення від головного лікаря КНП "Дядьковицька лікарня з центром паліативної допомоги" Дядьковицької сільської ради Світлани Гречко до Великоомелянського сільського голови Алли Карпюк з проханням допомогти придбати автомобіль швидкої допомоги. Маючи немаленький досвід роботи у цьому напрямку, сільська рада почала роботу із залучення благодійних фондів для придбання такого необхідного для лікарні автомобіля. Зверталися до фондів США та інших країн, проте допомогли у придбанні швидкої саме італійці.

На благодійний фонд з Італії #MediterraneaSavinghumans допомогли вийти друзі Великоомелянської сільської ради БФ «Житець». До слова, БФ «Житець» та Великоомелянська сільська рада ще на початку війни підписали меморандум про співпрацю і завдяки спільним зусиллям на фронт для Збройних Сил України вирушив вже не один автомобіль. Цього разу вони так само відгукнулися та допомогли сконтактувати з благодійниками з Італії. Головною умовою для придбання карети швидкої допомоги було співфінансування 50/50. І тут закипіла робота, Великоомелянською сільською радою спільно з приватними підприємцями, благодійниками, усіма небайдужими, хто мешкає в громаді, було зібрано 172 тисячі гривень. Волонтер з Італії Вікторія Бойко та представники #MediterraneaSavinghumans доставили карету швидкої допомоги в Україну. До слова, збір коштів, вирішення усіх організаційних питань тривали близько трьох тижнів.

Добрі люди з великим серцем, відкритою душею та щирістю у вчинках відвідали сьогодні Великоомелянську сільську раду. Голова ради Алла КАРПЮК презентувала громаду, провела перемовини щодо подальшої співпраці та показала короткий фільм про волонтерську роботу - "2022 - рік довжиною в життя".

Нехай добром зігріте серце, убереже цю Землю від біди.

Та кожному причетному - добро повернеться сторицею.