Підсумки конкурсу "Україна переможе! Дякуємо ЗСУ" підведено

Сьогодні нас всіх об'єднала одна спільна мрія. Завдяки таланту і креативу, Вам вдалося відобразити свої думки на папері, Ваші творчі роботи наповнені глибоким змістом та передають неймовірні емоції - надії та переживань, радості та смутку - зазначила голова сільської ради Алла КАРПЮК.

Представники учнівського самоврядування розповіли історії волонтерської діяльності у закладах освіти Великоомелянський ліцей та Грушвицький ліцей .

Переможців конкурсу нагородили дипломами Великоомелянська сільська рада та цінніми подарунками.

По завершенню офіційної частини, всі бажаючі оглянули виставку робіт та відвідали центр безпеки громадян.

Також, голова ради, запросивши у свій кабінет, надала унікальну можливість для дітей побути у кріслі голови, висловити своє бачення, проблеми, пропозиції та пригостила смаколиками.

Надто вразили озвучені нашими дітками їдеї з приводу правильного поводження з відходами, виготовлення екологічних добрив, переробки пластику, збереження екології та бажання, аби всі мешканці громади були єдині, доброзичливі та дружні.

Загадаймо бажання, найдорожче у світі,

Щоб настав мир в країні, і не гинули діти,

Щоб під небом блакитним колосилися ниви,

Щоб всміхалися люди й жили дружно, щасливо.

Щоб і пісня, і слово українські звучали.

Щоб країна розквітла, незалежна і вільна.

Хай здійсниться бажання наше це неодмінно!