Створення та розвиток пожежних формувань в громадах є дуже актуальним

Створення та розвиток пожежних формувань в громадах є дуже актуальним. А під час воєнного стану це стало нагальним пріоритетом.

Тристоронній Меморандум про розвиток добровільних команд підписали сьогодні ДСНС Рівненщини разом з обласною адміністрацією та ГО «Асоціація добровільних пожежних команд України», на заході була присутня голова Великоомелянської сільської ради - Алла КАРПЮК та представники інших громад.

Вирішення питань захисту населення від надзвичайних ситуацій, пожеж та небезпечних подій у громаді є пріоритетними. В тому числі шляхом розвитку добровільного пожежного руху.

Потому, голова ради Алла КАРПЮК долучилася до заходу з нагоди відкриття добровільної пожежної команди в Олександрійській ТГ. Також на відкриття були запрошені представники добровільної пожежної охорони Західнопоморського воєводства Республіки Польща.

Досвід у сфері надзвичайних ситуацій завжди корисний, безпека мешканців - надважлива.