ДОБРІ СПРАВИ напередодні ВЕЛИКОДНЯ

Великоомелянська сільська рада спільно та за підтримки ГО БФ "Святий Миколай Чудотворець", аби атмосферу свята відчули у кожній домівці, традиційно здійснюємо доброчинну акцію «Великодній кошик». Напередодні великого та світлого Великодня кожен прагне докласти зусиль, щоби принести свято, радість та віру в диво.

Смаколики отримали 30 діток Великоомелянської громади з категорій:

діти загиблих захисників України;

діти - сироти;

діти позбавлені батьківського піклування;

діти з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

22 великодніх пакунки, у яких найнеобхідніше, щоб зустріти свято – продукти для великоднього столу,

вручили також одиноким громадянам похилого віку, інвалідам та сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Щиро дякуємо ГО БФ "Святий Миколай Чудотворець" та всім, хто у передвеликодні дні проявив милосердя до людей, які потребують особливої уваги та піклування, міцного здоров’я, щастя, достатку, душевного спокою і мирного неба.