Продовжили безстрокову акцію «Посади дерево Перемоги»

Ми завжди були й залишаємося сильними своїми традиціями, що свято бережуться й примножуються наступними поколіннями усіх закладів громади. Найпопулярнішими є ті, до яких долучаються депутати, члени виконавчого комітету та односельці.

У цьому році ми знову продовжили безстрокову акцію «Посади дерево Перемоги». Було висаджено липи, клени, декоративні кущі, ялина. Завдяки Саду Перемоги ні на мить не забуватимемо про тих людей, які оберігають наше мирне життя, і разом з тим проявляти свою увагу, повагу, розуміння і вдячність мужнім захисникам.

Щиро дякуємо нашим активним депутатам за придбання саджанців, членам виконавчого комітету, працівникам відділу освіти, молоді та спорту Великоомелянської сільської ради, небайдужій молоді нашої громади за допомогу у висаджуванні даних дерев.