Великоомелянська сільська рада в напрямку розвитку молодіжної політики та інтеграції ВПО

На Рівненщині гуртувалися представники органів місцевого самоврядування, серед яких і Великоомелянська сільська рада та молодіжних рад області, ділилися практиками інтеграції внутрішньо-переміщених осіб. За ініціативи Благодійний фонд «Рокада» Рівне та Управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА відбувся круглий стіл на тему: «Інтеграція ВПО через діяльність молодіжних рад у громадах».

Координаторка Фонду Вікторія Костюк запросила до співпраці молодіжні ради та органи місцевого самоврядування та порадила звернути особливу увагу на тематику інтеграції внутрішньо переміщених осіб, яка може бути підтримана донорським фінансуванням.

Менеджер з питань регіонального розвитку Володимир Зиль запропонував співпрацю консультативно-дорадчих органів в межах громад: молодіжні ради можуть забезпечити інформаційну підтримку, а координаційні ради ВПО можуть залучати додаткове фінансування для роботи інтеграційних просторів та ініціатив.