До Великоомелянської громади завітала письменниця - Оксана Заєць

Відродження, розквіт усього живого відбувається саме навесні. Так і поезія пробуджує людину, бо поезія – це життя, а воно розквітає весною, а для романтичних і обдарованих людей, адже є стимулом для написання поетичних творів.

Поезія – це музика душі, кожна нота якої частина твого життя. Вона входить в наше життя з дитинства і залишається з нами до кінця. Кожний знаходить в ній щось своє, близьке і зрозуміле.Часто поезія це – сповідь, молитва, порада, крик або шепіт душі.

Сьогодні до Великоомелянської територіальної громади саме з такими словами, завітали та читали свої вірші талановиті, багатогранні, багатющі душею письменниця, художниця Оксана Заєць та учасниця барбівського клубу співаної поезії Валентина Слуквіна . Прикрасив поетичну зустріч наш дитячий колектив БК села Велика Омеляна « Первоцвіт» художній керівник Людмила Вострікова.

Ця зустріч надихнула, ця зустріч була неймовірною, атмосферною, відвертою!!!