З Днем матері привітали матерів загиблих воїнів - захисників

Історію століттями вершили чоловіки, але за кожним навіть сильним воїном, стояла жінка - його мати. Особливої уваги і турботи у День матері потребують ті жінки, які втратили найдорожче – своїх дітей. Напередодні свята сільська голова Алла Карпюк та начальниця соціального захисту Великоомелянської сільської ради Мирослава Колодич завітали до матерів загиблих воїнів-захисників, які загинули захищаючи нашу територіальну цілісність.

Ми всі у вічному боргу перед матерями за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів. Дякуємо кожній матері та схиляємо голови перед ними.

Пам’ять про загиблих воїнів – це наш біль і наша гордість за те, що ми мали честь жити з ними в одній громаді. На прикладах їх героїчних вчинків будуть виховуватися багато поколінь українців – відважних, гордих, сміливих, вільних і щасливих мешканців незалежної країни.

Молимося, хай день перемоги і миру наблизиться. І наші захисники повернуться живі та неушкоджені.