Повторне повідомлення про громадські слухання проекту містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку до проекту

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» Великоомелянська сільська рада ПОВТОРНО повідомляє про заплановані громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні – детальних планів території та звіту про стратегічну екологічну оцінку до проекту:

внесення змін до містобудівної документації «Детальний план території для будівництва та обслуговування об’єктів придорожнього сервісу на території Великоомелянської сільської ради» в редакції: «Детальний план території індустріального парку за межами населених пунктів на території Великоомелянської сільської ради Рівненського району»

Громадські слухання  містобудівної документації  відбудуться 23 травня 2023 року об 11:00 годині в адмінприміщенні Великоомелянської сільської ради за адресою: с. Велика Омеляна, вул. Шевченка, буд. 79.