Голова Великоомелянської сільської ради обговорила напрями співпраці з БФ "Рокада"

Сьогодні до Великоомелянської сільської ради завітав менеджер з питань регіонального розвитку благодійного фонду "Рокада" Володимир Зиль.Обговорили напрями проєктів та можливості майбутньої спільної діяльності. Результатом перемовин є підписання Меморандуму про співпрацю між Великоомелянською сільською радою та БФ "Рокада".

Підписання меморандуму є першим кроком до ефективної спільної діяльності, яка передбачатиме пріоритети:

- визначення та задоволення потреб ВПО, які проживають на території громади та потребують соціальної допомоги, у тому числі дітей, молоді та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, людей з особливими потребами, тощо;

-  сприяння інтеграції ВПО до життя у громаді, де вони проживають, планують залишитися на тривалий час або назавжди;

- проведення спільних заходів, реалізації різного роду програм та проєктів для інтеграції ВПО в громаді шляхом створення молодіжних рад та рад ВПО, а також проєктів у сфері соціального, психологічного, юридичного захисту ВПО.