Розпочалася реалізація спільного проєкту перших леді Польщі та України

У рамках попередніх домовленостей між МВС України та Радою національної безпеки та оборони Республіки Польща за участі Асоціації добровільних пожежних команд Республіки Польща проходить навчання з первинної підготовки пожежного рятівника.

Програма навчання розроблена для 75 осіб, у складі 5 груп українських пожежників-добровольців у Ośrodek Szkoleniowy Strażak w Turawie (Опольське воєводство) з 6 областей України (Тернопільська, Житомирська, Львівська, Хмельницька, Рівненська, Волинська).

Навчання першої групи добровольців відбулося у період з 04 по 10 травня 2023 року.

Голова Великоомелянська сільська рада Алла КАРПЮК, начальниця Відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія КАПУСТІНА та 2 пожежники - добровольці увійшли до складу запрошених та представляли Великоомелянську громаду. Отримали унікальні знання та ідеї, обмінялися досвідом та налагодили комунікацію щодо подальшого навчання з безпекових питань учнів та молоді громади у Республіці Польща.

Dziękujemy bardzo

AndrzejLatussek