Свято РАДОСТІ, СМІХУ та ЩАСТЯ

Сьогодні, 1 червня з нагоди Дня захисту дітей у Великоомелянській громаді відбулося свято "Щасливе дитинство". Розважально - спортивний квест для діток провели працівники Великоомелянського ДНЗ "Колобок". Під час заходу дітлахи відвідали різні локації та отримали море позитивних емоцій, посмішок та радості (аквагрим, долоньки щастя, локація безпеки та святкова фотозона).

Крім того, на свято завітали поліцейський офіцер громади та інспектор сектору ювенальної превенції, які показали дітлахам поліцейський автомобіль та поліцейське спорядження, адже безпека під час війни - надважлива.

На завершення свята усі дітки прийняли участь у святковій лотереї та отримали приємні сюрпризи від сільської голови Алли КАРПЮК.

Дякуємо за підтримку та допомогу у проведенні Відділу освіти, культури, молоді та спорту Великоомелянської сільської ради, працівникам Великоомелянського ДНЗ "Колобок", поліцейському офіцеру Степану Євтушок та інспектору сектору ювенальної превенції Анні Вінтюк.

З Днем захисту дітей!

Бережімо найдорожче!