МІСЦЕ ЩАСЛИВИХ ДІТЕЙ

Атмосфера, в якій зашкалює щастя... Саме так передали емоції діти Великоомелянської громади, які отримали на Фестивалі " День Дитини". Понад 200 дітлахів, цієї суботи зібрав інтеграційний центр "Замлиння", (Centrum Integracji "Zamlynia") на українсько-польському кордоні. Завітав на свято, також Генеральний Консул Республіки Польща п. Славомір Місяк.

В рамках співпраці та на запрошення пані Еви Маньковської голови "Українсько- польського союзу ім. Томаша Падури", Генерального Консульства Республіки Польща в м. Луцьк, учні Великоомелянської громади відвідали Фестиваль програма, якого передбачала:

Майстер-класи:

1. Малярство «Ебру».

2. Малярство акварель, папір. Малярство полотно, акрил.

3. Гончарство. Кераміка.

4. Флористика. Малюнок на камінцях.

5. Боді-арт.

6. Стріт-арт.

7. Майстер-клас «Танці. Руханка».

8. Мильні бульбашки велетенські. Виготовлення інструменту для власної бульбашки.

9. Кулінарний майстер-клас «плов».

10. Графіка. Штамп. Гравюра.

11. Спортивні ігри на футбольному та волейбольному полі.

12. Батути.

13. Пісочна анімація.

14. Малюнок на асфальті. Флеш-моб.

Дякуємо за сприяння п. Еві Маньковській, голові Великоомелянської сільської ради Аллі Карпюк та всім причетним до організації заходу.

Фестиваль " Dzień Dziecka" відбувся під патронатом та за фінансування Konsulat Generalny RP w Łucku.