ДІАЛОГ та СПІВПРАЦЯ СПРИЯЮТЬ ВСЕБІЧНОМУ РОЗВИТКУ ГРОМАД

За сприяння сільської голови Алли Карпюк відбулася робоча поїздка керівників відділів Великоомелянської сільської ради до прикордонної Рава-Руської громади. В рамках поїздки налагодили діалог, обмінялися досвідом, ідеями та обговорили перспективу потенційної співпраці, підписавши відповідний меморандум.

Ознайомилися з роботою ЦНАПУ,та відвідали паліативне відділення. Директор Рава - Руського професійного ліцею презентував заклад та запросив учнів Великоомелянської громади на безкоштовне навчання.

Оскільки, безпекові послуги пріоритетні, ознайомилися з діяльністю МПК та обмінялися ідеями задля подальшого розвитку. Завершуючи робочий візит, міський голова запросив відвідадати залізничний вокзал та озвучив, що вже в найближчих планах - запустити потяг Рава - Руська - Варшава).

Великоомелянська сільська рада дякує міському голові Рава - Руської громади Івану Іванусі за теплий прийом, надзвичайно цікаву зустріч та сподіваємося на подальші спільні ініціативи.