Завітав Віцеконсул Генерального Консульства Республіки Польща Michał Banaś

До Великоомелянської сільської ради в рамках співпраці та на запрошення голови українсько - польського союзу Еви Маньковської завітав Wicekonsul Генерального Консульства Республіки Польща Michał Banaś.

Черговий проєкт, який передбачав поїздку до інтеграційного центру "Замлиння" та курс тренінгів для учнів, вчителів Великоомелянської громади успішно завершено.

З цієї нагоди відбувся конструктивний діалог голови Великоомелянської сільської ради Алли Карпюк з віцеконсулом в напрямку транскордонної співпраці, розвитку освітніх, безпекових послуг та спільних проєктів у перспективі.

Відвідавши центр безпеки віцеконсул зазначив: - " Я надто вражений. Помітно, що громада розвивається. І особливо тішить, що безпекові послуги для Вас пріоритетні. Ми зі свого боку будемо намагатися Вас підтримувати та допомагати".

Нові знання, новий досвід - це завжди нові можливості для розвитку.

Дякуємо за можливість бути учасниками таких перспективних проєктів сільській голові Аллі Карпюк та нашому партнеру Еві Маньковській.