ЩЕ ОДИН ДИТЯЧИЙ ТАБІР ЗАВЕРШИВСЯ у ДРУЖНІЙ ПОЛЬЩІ

10 днів неподалік курортного та портового міста Дарлово, Західно-Поморського воєводство на березі Балтійського моря відпочивали 60 діток з різних куточків України (Рівне, Одеса, Київ, Бердичів, Хмільник) серед яких і діти Великоомелянської громади.

Проєкт - літній табір у Польщі вдалося реалізувати в рамках співпраці Великоомелянська сільська рада з ГО "Українсько-польський союз імені Томаша Падури" та за фінансування Fundacja Wolność i Demokracja.

Дівчата та хлопці мали змогу весело та цікаво провести час, вивчати польську мову, подорожувати, брати участь у квестах, змаганнях та дізнатися більше про дружні стосунки Польщі й України.

Також відвідали  аквапарк, мотузкове містечко та фестиваль у місті Дарлове.

Неймовірна прогулянка на кораблі та купання у Балтійському морі - подарували дітям радість та захоплення.

Та відвідавши найбільші піщані дюни Леба – єдині рухомі піщані дюни в Польщі, діток переповнювали надзвичайні емоції.

Рухомі дюни в Лебі розташовані приблизно за 100 кілометрів від Гданська, поблизу моря.

Щиро дякуємо організаторам проєкту, за можливість долучитися п.Еві Маньковській, за підтримку та сприяння голові Великоомелянської сільської ради Аллі Карпюк.

Дякуємо Вам за неймовірні емоції та щасливі канікули подаровані нашим дітям!!!