Формування безпечного середовища: у Великоомелянській громаді поділилися досвідом з делегацією голів громад Вінницької та Житомирської областей

На Рівненщині відбувся навчальний візит, який організували у «U-LEAD з Європою» для представників громад Житомирщини та Вінниччини. Делегація завітала до Великоомелянської громади. Голова Великоомелянська сільська рада Алла Карпюк презентувала громаду та основні локації, які передбачала програма навчального заходу.

Насиченим видався день для голів громад Вінницької та Житомирської областей, які перебувають на Рівненщині - центр безпеки, інтерактивний клас, офіс офіцера громади, укриття ліцею та міні-музей пожежної справи.

Учасники візиту, також, змогли побачити на власні очі як розвивалася пожежна охорона на Рівненщині, включаючи огляд обладнання, яке колись використовувалося, в унікальному міні-музеї пожежної справи «Чеське пожежне депо». Саме депо було побудоване ще в 1923 році, зараз воно реставрується.

Обмін досвідом - це завжди цікаво, корисно та шлях для подальшого удосконалення.