ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИПЛАТУ ОДНОРАЗОВОЇ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

За ініціативи голови Великоомелянської сільської ради Алли КАРПЮК та відповідно до Програми соціальної підтримки найбільш вразливих категорій населення Великоомелянської сільської ради на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням сесії від 23.12.2022 року № 922, відділ соціального захисту населення Великоомелянської сільської ради здійснює прийом документів для виплати одноразової матеріальної допомоги до Дня захисників та захисниць України.

Виплату можуть отримати громадяни, які зареєстровані та проживають на території Великоомелянської ТГ, а саме:
- учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, здійснювали заходи, необхідні для забезпечення оборони України,
захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України;
- військовослужбовці,  які отримали поранення внаслідок військової агресії російської федерації проти України;
- члени сімей осіб, які зникли безвісти за особливих обставин;
- члени сімей  військовослужбовців, які  загинули  внаслідок військової агресії російської федерації проти України;
- військовослужбовці, які повернулися з російського полону;
- військовослужбовці, добровольці, які з 24 лютого 2022 року беруть/брали участь у бойових діях на території України.

Перелік документів:
 - паспорт (копія);
- ідентифікаційний номер (копія);
- посвідчення УБД або довідка про безспосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації
проти України (копія);
- довідка ВЛК (копія);
- довідка за реквізитами банку.
Враховуючи, що значна частина військовослужбовців знаходяться на сході України, проходить реабілітацію та перебувають на лікуванні, за виплатою можуть звернутися члени їх сімей з необхідними документами.
Прохання звертатися до відділу соціального захисту населення Великоомелянської сільської ради за адресою:
с.Велика Омеляна, вул.Шевченка, 79
с.Грушвиця Перша, вул.Шкільна, 6 або за тел.0978606794.