Центром надання адміністративних послуг проводиться АКТУАЛІЗАЦІЯ ДАНИХ зареєстрованих осіб на території Великоомелянської громади

Повідомляємо Вас про необхідність проведення актуалізації даних у реєстрі територіальної громади в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Актуалізація даних у реєстрі територіальної громади (РТГ) є важливою процедурою, на основі якої видаються:

• витяги про місце проживання особи в паперовому варіанті та на вебпорталі ДІЯ;
  • витяги про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку та інші послуги в різних установах та організаціях при оформленні соціальних пільг, виплат, допомог, субсидій та інше.

Для проведення актуалізації даних вам необхідно мати при собі:

• паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний номер;
  • свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років).

Ми рекомендуємо прийти на актуалізацію якнайшвидше, щоб швидко та зручно отримувати адміністративні послуги та електронні послуги на вебпорталі ДІЯ.ЦНАП

Цифровізація триває!

Разом до перемоги!