ДОБРИМ ЛЮДЯМ на ЗДОРОВ'Я

В рамках проєкту " Я майбутнє України" ініційованого головою Великоомелянської сільської ради Аллою Карпюк та на запрошення генерального директора ТОВ ВТП "Агропереробка" Ольги Рудомської , учні Великоомелянського та Грушвицького ліцеїв отримали унікальну можливість, на власні очі побачити процес виробництва найсмачнішої та корисної продукції ТМ "Щедрик" та навіть відчути себе професійними дегустаторами.

До слова, вся молочна продукція виготовляється виключно з молока, без жодних шкідливих домішок.

Продукт- натуральний та корисний.

Велика подяка генеральному директору Ользі Рудомській та колективу підприємства від учнів Великоомелянської громади, за організацію надзвичайно цікавої екскурсії на заводи, "сирне королівство", за тонкощі технологічного процесу та за Вашу колосальну працю.

На завершення учні отримали смачну продукцію ТМ "Щедрик" і важливу пораду - не варто боятися, чітко ставити ціль і йти до мети. Люди будьмо людьми - зазначила Ольга Рудомська.